24 Ocak 2013 Perşembe

8 Mevlid Kandili, Yeni Tasarım...Merhaba kitapsever dostlar, öncelikle herkesin Mevlid Kandili mübarek olsun. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.
Yeni yıla girdik, Ocak Ay’ı bitecek ama ben post girememiştim. Birçoğunuz bloğumda yaşadığım sorunlardan haberdardı… Nitekim kolları sıvayıp, yeni bir yıl, yeni hayaller, yeni kitaplar derken blogta da değişiklik olsun istedim. Tabii geçtiğimiz yıldan kalan ufak tefek sorunlarla, yaptığım uygulamalar çakışınca ortaya sinir bozucu durumlar çıktı.

Bu sefer işi bir bilene bırakma kanısındaydım. Bu süreçte aklınıza bir sürü düşünce geliyor. Şu yapılsa, bunu istiyorum, amacım şu vs. derken baya bir tecrübe edindim. Hatta blogtan iyi ki tanıdığım dediğim sevgili arkadaşlarım Nesrin ve Ayben’le konuştum. Beni yalnız bırakmayıp, değerli düşüncelerini benimle paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

Onlar az çok yapılacaklardan haberdar iken, yaşadığım olaylar sonucunda tamamen fikrimi değiştirmiştim. Hani derler ya kul sıkışmayınca, Allah yetişmez diye benim ki de o hesap. Sevgili Deeptone’nin tavsiyesi üzerine blogumu Değmesin Yağlı Boya’nın şefkatli ellerine teslim ettim. Aslında kendisini Yağlı Boya Tasarım olarak takip ediyordum. Fakat bazı durumlarda bir şeyin vesile olması lazımdır ya buradan Deeptone’ye de teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca farklı bir kaleme sahiptir. Onun bu ûslubu benim kadar sizin de hoşunuza gideceğine inanıyorum.

O kadar yazdım yazdım, çok uzattım farkındayım. Hani yemek yersiniz ve tatlıyı hep sona bırakırız ya işte öyle birisinden size bahsedeceğim.

Sevgili Değmesin Yağlı Boya; adı gibi kendisiyle bütünleşen, yaptığı her işe sevgisinin yanı sıra tüm özverisini katan kişidir. Buradan hangi sıfatları seçip, onu anlatmaya çalışsam, emin olun kifayetsiz kalırım. Çünkü onu tanımalısınız. Prensipli olduğu kadar, sabrını da keşfetmelisiniz. Benim onca yükümü üstlenip, ortaya başarılı bir çalışma çıkarttığı için, yardımlarını benden esirgemediği için ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Umarım yeni görünüm için ben kadar beğendiniz. Düşüncelerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum. Bu süreçte neler yaptım? Diye merak edenleriniz var ise bir dolu kitabım oldu. Hatta okunanların ve yazılmayı bekleyenlerinin sayısı bir hayli fazla oldu. Ama öncelik olarak 1Q84’e yer vereceğimi bildirmek isterim.

Değmesin Yağlı Boya'nın blogu için:  http://degmesinyagliboya.blogspot.com
Deeptone'nin blogu için: http://sadevederin.blogspot.com/


8 yorum :

 1. Özellikle blog başlığı, yani header kısmına bayıldım, tam seni anlatan bir tasarım olmuş. Kullandıkça eminim senin fikirlerin daha da şekillenecek ve tam istediğin gibi bir tasarım olacak.

  Keyifle kullan, bol bol yaz!.
  Bir de hayırlı kandiller:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım.Darısı sana artık. :))

   Sil
 2. Harika olmuş, güzel günlerde güzel paylaşımlarla kullanın:) Kitaplar için beklemedeyim, Hayırlı kandiller, sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Cümlemizin kandili mübarek olsun, evet zamanımızdan bir yeni yıl daha eksildi :) ya aslında evet güzel bir değişim olmuş ama hani eskiden torunlar dedelerine sorarlardı; dedeciğim, dedeciğim neden bu şekilde okuyorsun gazeteyi diye :) ne torun var bu şekilde imada bulunacak ne de gözlüğüm var okurken uzaklaştıracak :D :D :D inşallah çalışmalar daha iyi olur temennisi ile :)

  YanıtlaSil

Bu sitede kullanılan tüm fikir,içerik ve fotoğrafların izinsiz kullanılması 5486 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suç sayılmaktadır.