1 Kasım 2012 Perşembe

0 Yine Aylardan Kasım ... :)

Sonbaharın yavaş yavaş sonunun geldiğinin habercisidir.Bu ay ki diğerlerine benzemez.Herkes yaz ay'ının, baharın seceresini tutsun, Kasımda Aşk Başkadır! :)

Aşağıda günün ve anlamını belirten müzikle bir başlangıç yapalım ne dersiniz?Evet, bizde gelelim fasulyenin faydalarına... Durun! Tamam, kabul ettim, çok kötüydü :P

İçinizde bu ay'da doğan varsa şimdiden doğum günü kutlu olsun dostlar.Bugün bir değişiklik yapıp, ansızın sevdiklerimize ulaşalım.Gerek telefon, gerek bir mail bile yeterlidir.Düşünsenize tüm günün stresini yaşarken biranda aldığınız mesajla yüzünüze tebessüm gelecektir.

Artık gülmüyoruz, gülemiyoruz.Sanki acelemiz var gibi, sürekli bir koşuşturma... Nereye, ne zamana kadar? Tabii ki sonuna kadar değil mi? Önce iyi yaşamak için kazanırız, sonra bir bakmışsınız ki hayat sizden ne çok şey götürmüş...

Hayırrr! Hemen de karamsarlığa hazırsınız yahu :) Unutmayın 'Kırkından değil farkından sonra başlar hayat! Evet, her yaşın ayrı bir güzelliği vardır.Önemli olan hayatımızda ki 'birileri' ifadesini kaldırmak olacaktır.

Eee o kadar Kasım dedik filminden bahsetmemek olur mu? Charlize Theron,Keanu Reeves hayranları yorum için bekleniyorsunuz. :)


Dram, komedi, romantik ne ararsan var. Gel ablaaa, gelll :)) Ben ki dram tarzında pek fazla sevmeme rağmen yıllar öncesinde şans vermiştim.Çünkü Charlize ve Keanu bu filmde bizim cuk dediğimiz tabirle oturmuştur.Tabii aşkınız varsa filmin tadı ikiye katlar benden demesi.Yoksa da aşk'a inanmayanlara inat aşık edecek türden. :) İlgili arkadaşları hemen buraya alayım.Hatta bir güzellik daha yapıp, fragman ekleyim.
Tabii hepsi bu kadar mı? Değil.10 Kasım'ı unutmamalıyız, unutturmamalıyız. Aslında bu konuda çok fazla diyeceklerim var fakat ne kadar yazsam da 29 Ekim de bana yaşadıklarımı unutturamaz! Tüm yasaklara ve engellere inat; aklımızı kaybedene kadar, yüreğimiz iflas edene kadar, bedenlerimiz tükenene kadar bu sevgiyi durdurmanın kimsenin ne gücü ne de kudreti yetecektir!!!

"Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir."

Kalem Darbesi

Hiç yorum yok :

Bu sitede kullanılan tüm fikir,içerik ve fotoğrafların izinsiz kullanılması 5486 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suç sayılmaktadır.