28 Temmuz 2012 Cumartesi

4 Serdar Özkan - Kayıp Gül 2: Ölümsüz Kalp

Serdar Özkan - Kayıp Gül 2: Ölümsüz Kalp 

Arka Kapak;

Kalbinizin içinde mucizevî bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Kalbinizin içindeki odalarda Kayıp Gülünüzü, Ölümsüzleri, Ruhu ve Sevgi'yi aramaya?

Hazırsanız, keyifli okumalar.

Kanada'dan Japonya'ya, Brezilya'dan Çin'e dünyanın dört bir yanında okurların büyük beğenisini kazanan Kayıp Gül, Türkiye'de 84 hafta Çok Satanlar listelerinde kaldı, 2010 yılının en çok okunan romanı oldu.

Kayıp Gül 2: Ölümsüz Kalp dünyanın en çok dile çevrilmiş romanları arasında yer alan Kayıp Gül'den esinlenilmiş, yüreğinizi ısıtacak yeni bir roman.
Fotoğraf ve Arka kapak;   d&r, idefix
Günümüzde bazı insanlar bile ikinci bir şansı hak ediyorsa kitap etmez mi? Ahh ahhh, yazdıkça kendime nasıl kızıyorum, anlatamam size… Bu sefer her şey farklı olacaktır gözüyle baktım, ne de olsa yazarın ikinci kaleme alışı dedim, bir nebze olsun okuyucuların eleştirilerine kulak asar sanmıştım (!)

Öncelikle yazar, hangi kitleye yazacağına karar vermeli. Tamam, hepimizin içinde bir çocuk var, yer yer dışarı çıkmasına izin veriyoruz da masal okuyacak yaşımızı da aştık Serdar Özkan! Bahsettiği konular önemli olsa da bunu okuyucuya çok basit bir dille anlatmış. İlkokul çağlarında ki çocuklar için ideal bir kitap olmuş. Eğer yeğeniniz, kardeşiniz veya çocuğunuz varsa tavsiye ederim.
Kalem Darbesi
 

4 yorum :

 1. Abartılmıştır bence...Amazon.com'da çok olumsuz eleştiriler var...

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle, tamamen hayâl kırıklığıydı benim için...

  YanıtlaSil
 3. arkadaşlar şunuda göz ardı etmeyin kitap okuma alışkanlığı henüz ülkemizde istenilen ölçüde yer etmiş değil.bende okudum kitabı çerezlik bir kitap özellikle kitap okumayı sevmeyen yetişkinlere tavsiye edilebilir.

  YanıtlaSil
 4. Ne yazık ki okuma oranı olarak Türkiye geride... Evet kitap çerezlik ama çok fazla masalsıydı.Bu yüzden okuma yaşı olarak öyle bir kıstas yapmıştım.

  YanıtlaSil

Bu sitede kullanılan tüm fikir,içerik ve fotoğrafların izinsiz kullanılması 5486 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suç sayılmaktadır.